Przemysław Budziak "Magiczny Szczecin" - wernisaż

AKTUALNOŚCI | 25-02-2019
Miłośników sztuki zapraszamy na wernisaż prac Przemysława Budziaka „Magiczny Szczecin”, który odbędzie się 6 marca (środa) o godzinie 18.00 w Galerii przy Cerkwi. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.
Przemysław Budziak - szczecinianin od urodzenia i z zamiłowania. Pasjonat burzliwej historii miasta, tropiciel jego zagadek i tajemnic. Od zawsze z aparatem fotograficznym w ręce. Skąd pomysł na "Magiczny Szczecin"? Autor chce, by w piękno miasta uwierzyli jego mieszkańcy, by następnie zrobiła to cała Polska.

Jak o pięknie miasta przekonać jego mieszkańców? Pokazać im "Magiczny Szczecin" - miejsca nieznane, takie, które mija się codziennie w drodze do pracy lub szkoły bez większej uwagi. Często do wydobycia ich piękna potrzebna jest współpraca przyrody albo wyczekiwanie odpowiedniej pogody lub warunków astronomicznych.

Wystawę będzie można oglądać do 7 kwietnia podczas wydarzeń artystycznych odbywających się w sali symfonicznej Filharmonii w Szczecinie. Bilet na wydarzenie upoważnia do wstępu do galerii.
Lipiec 2020
05LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05LIPnd, 19:00