Dla wszystkich, którzy czekają na wrześniowy MUSIC.DESIGN.FORM Festival, właśnie dziś, w Międzynarodowy Dzień Światła, mamy świetną wiadomość. Już 24 maja ruszy sprzedaż biletów na koncerty odbywające się w ramach festiwalu. A dziś zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem festiwalowych wydarzeń.
Podczas festiwalu wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Laura Mvula – obdarzona przecudnej barwy głosem soulowa wokalistka, Trio Jazoowe Marcina Maseckiego, pianisty i kompozytora, autora m. in. muzyki do filmu "Zimna wojna", a także zespół Kwadrofonik, który słynie z niezwykłych eksperymentalnych wykonań, czy A_GIM - producent muzyczny, który muzycznie otworzy festiwal koncertem... w garażu podziemnym! Wszyscy, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość zakupienia biletów na koncerty z udziałem największych gwiazd festiwalu, będą mogli to zrobić już w najbliższy piątek 24 maja.

Zobacz zapowiedź MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 przygotowaną przez Pushka Studio.

W programie Festiwalu MDF znajdą się nie tylko wyjątkowe koncerty, ale również, wystawy, warsztaty dla dzieci i dorosłych, prezentacje, wykłady czy panel dyskusyjny. Ponownie powróci do Filharmonii grupa panGenerator, pokażemy prace uznanego na świecie artysty Oskara Zięty, a Filip Springer z pewnością skłoni do refleksji innym spojrzeniem na temat światła. Razem z Przekrojem zaprosimy też do tańca. Uczestników festiwalu zaprowadzimy do miejsc, w których do tej pory nie odbywały się filharmoniczne koncerty, zapewnimy im także dawkę życiowej energii w postaci światła, a najmłodszym jego istotę będziemy wyjaśniać przez... muzykę. MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 już od 13 do 15 września.

Pełen program MUSIC.DESIGN.FORM Festival dostępny jest TUTAJ.

Bilety na wydarzenia płatne można kupić od 24 maja na kilka sposobów:
Limuzy(n)ką do Oza
15-05-2019 17:50
Marzec 2021
04MARcz, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MARpt, 19:00
GRANDIOSO | LiveFilharmoniaKARŁOWICZ | SZOSTAKOWICZ | SCHUBERT koncert z publicznością / płatna transmisja online
06MARsb, 11:00
Raniutto – Sensorkibezpłatna premiera onlinedla dzieci w wieku 1-6 lat
09MARwt, 11:00
DoNuta w temacie online! bezpłatna premiera online