Płyta „Lucid Dream” od dzisiaj w sprzedaży

AKTUALNOŚCI | 17-05-2019
To już dziś! Premiera płyty „Lucid Dream” Michała Wróblewskiego i Radiostatik nagranej podczas koncertu z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie. Dla wszystkich fanów mamy specjalną niespodziankę - do końca maja płytę można będzie kupić z 20% rabatem!
Pianista Michał Wróblewski stworzył formację o szerokich muzycznych horyzontach. Ojcem chrzestnym projektu jest światowej sławy trębacz spod znaku legendarnego Blue Note Records, kompozytor muzyki filmowej i pięciokrotny zdobywca nagrody Grammy Terrence Blanchard. To on doprowadził do spotkania polskiego pianisty ze zdolnymi amerykańskimi muzykami na Manhattanie.

W skład formacji wchodzą dwaj wokaliści: posiadający wyjątkową barwę głosu Andre Washington oraz charyzmatyczny raper Raashan Ahmad, postać dobrze znana wszystkim sympatykom niezależnej strony rapu. Ich debiutancki album „Lucid Dream” to efekt współpracy z Russellem Elevado.

W Filharmonii w Szczecinie materiał „Lucid Dream” zabrzmiał w nowej odsłonie - z udziałem muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie. Specjalnie dla szczecińskiej Orkiestry powstały nowe aranżacje utworów, za które odpowiedzialny jest Michał Wróblewski. Jest on także autorem wszystkich kompozycji i tekstów, które razem tworzą muzyczną opowieść i przenoszą słuchaczy do świata soulu, jazzu i hip hopu.

Zobacz teledysk do utworu „Good Times”:

Dla wszystkich fanów jazzu, soulu i projektu Radiostatik Filharmonia w Szczecinie przygotowała wyjątkową niespodziankę. W sklepie stacjonarnym i internetowym Filharmonii tylko do końca maja płytę „Lucid Dream” będzie można kupić w specjalnej cenie 28 zł!

Od tej muzyki nie można się oderwać. Sprawdźcie sami.

Płytę „Lucid Dream” Michał Wróblewski Radiostatik live at Filharmonia Szczecin już od 17 maja znajdziecie stacjonarnie i online w sklepie Filharmonii, salonach sieci Empik i na kulturalnysklep.pl. Płyta w cyfrowej wersji jest również dostępna w serwisach streamującuch muzykę.
mdf
16-05-2019 15:42
Limuzy(n)ką do Oza
15-05-2019 17:50