MDF Festival 2019

Zostań wolontariuszem MDF Festival 2019

AKTUALNOŚCI | 31-05-2019
Interesujesz się organizacją koncertów, spotkań, wernisaży, warsztatów i festiwali? Chcesz wesprzeć działalność kulturalnego serca miasta? Chcesz stać się częścią zespołu budującego MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019? Zgłoś się do nas i dołącz do grona naszych wolontariuszy!
MUSIC.DESIGN.FORM Festival po raz drugi w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie! Hasłem drugiej edycji, która trwać będzie między 13 a 15 września 2019 r., jest audioluminescencja. Tym razem główną rolę odegrają dźwięk i światło. Do zmierzenia się z tym tematem zaprosiliśmy artystów, aktywistów i animatorów, by wraz z nimi nieszablonowo wykorzystać muzykę, obraz i architekturę.

Jeśli chcesz stać się częścią zespołu budującego ten niepowtarzalny festiwal i wspólnie stworzyć nową markę Filharmonii, zgłoś się już teraz!
Wypełnij załączony formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Wami kiedy tylko zamkniemy rekrutację.

Podobnie jak rok temu, program MDF Festival 2019 jest bardzo bogaty. Oprócz koncertów takich gwiazd jak Laura Mvula, Trio Jazzowe Marcina Maseckiego czy A_GIMa, MDF 2019 będzie również okazją do obcowania ze sztuką z najwyższej półki. W galeriach filharmonii zobaczymy niesamowite formy Oskara Zięty, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów za granicą. MDF odwiedzą również takie osobistości jak Filip Springer, Kwadrofonik, PanGenerator i wiele innych. Dlatego tak ważna jest Wasza pomoc, bez której trudno będzie okiełznać trzy festiwalowe dni.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in.:
  • pomoc przy montażu i organizacji wystaw
  • pomoc przy obsłudze gości
  • pomoc techniczna i organizacyjna przy obsłudze koncertów
  • pomoc przy organizacji wykładów, prelekcji, dyskusji
  • pomoc prazy organizacji warsztatów
  • prowadzenie biura festiwalowego
  • zadania około promocyjne
Współpracę z Wami chcemy rozpocząć z dniem 10.09.2019 i zakończyć po festiwalu, 15.09.2019 r. Wolontariuszom pomagającym przy MDF Festival 2019 zapewniamy wyżywienie, ubezpieczenie, zaświadczenie o odbytym wolontariacie oraz w ramach podziękowań za zaangażowanie bilety na wybrane wydarzenie w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie w sezonie 2019/2020. Dodatkowo, biorąc udział w festiwalu dajesz sobie szansę do poznania przestrzeni Filharmonii, poznania charakteru pracy w instytucji kultury oraz - a może przede wszystkim - poznania festiwalowych gwiazd. Dołącz do nas już dziś!

Materiały do pobrania:

Regulamin wolontariatu
Zgoda na świadczenie wolontarystyczne

Marzec 2021
04MARcz, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MARpt, 19:00
GRANDIOSO | LiveFilharmoniaKARŁOWICZ | SZOSTAKOWICZ | SCHUBERT koncert z publicznością / płatna transmisja online
06MARsb, 11:00
Raniutto – Sensorkibezpłatna premiera onlinedla dzieci w wieku 1-6 lat
09MARwt, 11:00
DoNuta w temacie online! bezpłatna premiera online