Ruszyła sprzedaż biletów na MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019!

AKTUELLES | 24-05-2019
Już od dziś można kupować bilety na wrześniowy MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019! Podczas festiwalu w Filharmonii w Szczecinie wystąpią m.in. Laura Mvula, Marcin Masecki ze swoim jazzowym trio, A_GIM, Kwadrofonik i wielu innych!
Podczas festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM, który już 13-15 września, wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Laura Mvula – obdarzona przecudnej barwy głosem soulowa wokalistka, czy Trio Jazoowe Marcina Maseckiego, pianisty i kompozytora, autora m. in. muzyki do filmu "Zimna wojna". Premierowy utwór skomponowany specjalnie dla Filharmonii w Szczecinie wykona także słynący z muzycznych eksperymentów zespół Kwadrofonik. Muzycznie festiwal otworzy A_GIM - producent muzyczny, który zagra... w garażu podziemnym!

Wszyscy, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość kupienia biletów na koncerty z udziałem największych gwiazd festiwalu, mogą to już zrobić!

Zobacz zapowiedź MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 przygotowaną przez Pushka Studio.

W programie Festiwalu MDF znajdą się nie tylko wyjątkowe koncerty, ale również, wystawy, warsztaty dla dzieci i dorosłych, prezentacje, wykłady czy panel dyskusyjny. Ponownie powróci do Filharmonii grupa panGenerator, pokażemy prace uznanego na świecie artysty Oskara Zięty, a Filip Springer z pewnością skłoni do refleksji innym spojrzeniem na temat światła. Razem z Przekrojem zaprosimy też do tańca. Uczestników festiwalu zaprowadzimy do miejsc, w których do tej pory nie odbywały się filharmoniczne koncerty, zapewnimy im także dawkę życiowej energii w postaci światła, a najmłodszym jego istotę będziemy wyjaśniać przez... muzykę. MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 już od 13 do 15 września.

Pełen program MUSIC.DESIGN.FORM Festival dostępny jest TUTAJ.

Bilety na wydarzenia płatne można kupić od 24 maja na kilka sposobów:
März 2021
04MÄRDo, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MÄRFr, 19:00
GRANDIOSO | LiveFilharmoniaKARŁOWICZ | SZOSTAKOWICZ | SCHUBERT koncert z publicznością / płatna transmisja online
06MÄRSa, 11:00
Raniutto – Sensorkibezpłatna premiera onlinedla dzieci w wieku 1-6 lat
09MÄRDi, 11:00
DoNuta w temacie online! bezpłatna premiera online
11MÄRDo, 19:00
MISTERIOSO | LiveFilharmoniaPIAZZOLLA 100ONLINE-ÜBERTRAGUNG AUF