Nowa płyta ze Szczecinem w tle

AKTUELLES | 25-07-2017
Album „I żyli długo i w Szczecinie" jest w całości poświęcony Szczecinowi i opowiada o jego urokach. Urokach, których na co dzień nie dostrzegają mieszkańcy, ale zachwycają się nimi turyści. Wspaniałe parki, ronda i rzeki. Roztaczający się nad bulwarami zapach czekolady. Smak pasztecików. Słuchając piosenek z płyty będziemy mogli zamknąć oczy i przenieść się do stolicy Pomorza Zachodniego. Premiera płyty już 13 sierpnia w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec w Szczecinie!
Malina Prześluga - autorka tekstów, Mateusz Czarnowski – kompozytor, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie pod batutą Miłosza Bembinowa oraz młodzi, niezwykle utalentowani wokaliści, wyłonieni w castingu - złożyli hołd wszystkiemu, co szczecińskie i uczynili z naszego miasta super bohatera.

Premiera płyty połączona będzie z wielkim koncertem pod tym samym tytułem - „I żyli długo i w Szczecinie". Zapraszamy na niego całe rodziny. Bilety w symbolicznej cenie 10 zł (5 zł ulgowe) do kupienia w kasie Filharmonii, na filharmonia.szczecin.pl i w serwisie bilety.fm.

Podczas koncertu każdy znajdzie coś dla siebie. Ze sceny Teatru Letniego usłyszymy wszystkie utwory z płyty m.in. "Piegi Oriona", "Stoczniowe ZOO", "Czekoladowe miasto" czy "Nie nad morzem".
Podczas koncertu będzie można kupić płytę oraz zdobyć autografy od naszych artystów!

Juli 2020
05JULSo, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05JULSo, 19:00