Nowa płyta ze Szczecinem w tle

NEWS | 25-07-2017
Album „I żyli długo i w Szczecinie" jest w całości poświęcony Szczecinowi i opowiada o jego urokach. Urokach, których na co dzień nie dostrzegają mieszkańcy, ale zachwycają się nimi turyści. Wspaniałe parki, ronda i rzeki. Roztaczający się nad bulwarami zapach czekolady. Smak pasztecików. Słuchając piosenek z płyty będziemy mogli zamknąć oczy i przenieść się do stolicy Pomorza Zachodniego. Premiera płyty już 13 sierpnia w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec w Szczecinie!
Malina Prześluga - autorka tekstów, Mateusz Czarnowski – kompozytor, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie pod batutą Miłosza Bembinowa oraz młodzi, niezwykle utalentowani wokaliści, wyłonieni w castingu - złożyli hołd wszystkiemu, co szczecińskie i uczynili z naszego miasta super bohatera.

Premiera płyty połączona będzie z wielkim koncertem pod tym samym tytułem - „I żyli długo i w Szczecinie". Zapraszamy na niego całe rodziny. Bilety w symbolicznej cenie 10 zł (5 zł ulgowe) do kupienia w kasie Filharmonii, na filharmonia.szczecin.pl i w serwisie bilety.fm.

Podczas koncertu każdy znajdzie coś dla siebie. Ze sceny Teatru Letniego usłyszymy wszystkie utwory z płyty m.in. "Piegi Oriona", "Stoczniowe ZOO", "Czekoladowe miasto" czy "Nie nad morzem".
Podczas koncertu będzie można kupić płytę oraz zdobyć autografy od naszych artystów!

VIDEOS AND PHOTOS
July 2020
05JULsn, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku