Wernisaż Depta-Kleśta

AKTUELLES | 07-12-2017
Zapraszamy na wernisaż Depta-Kleśta, który odbędzie się 14 grudnia (czwartek) o godzinie 19.30 w galerii Poziom 4. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w kasie Filharmonii od 8 grudnia od godziny 13.00. Ilość miejsc jest ograniczona.
Kaja i Piotr Depta-Kleśta w 2016 roku ukończyli Akademię Sztuki w Szczecinie. Obecnie Piotr jest asystentem profesora Leszka Żebrowskiego w Pracowni Projektowania Plakatu i Ilustracji a Kaja jest asystentką w Pracowni Typografii, którą prowadzi dr Michał Kacperczyk. Ich plakaty były pokazywane i nagradzane na wystawach w kraju i zagranicą, m.in. we Włoszech, Filnlandi, Macedonii, Chinach, w Rosji, USA, Serbii, Bułgarii, Grecji, Portugalii, Belgi, Turcji. W swojej pracy zajmują się szeroko rozumianym projektowaniem graficznym, tworzą identyfikacje wizualne, plakaty, ilustracje, okładki płyt muzycznych, najchętniej projektują na potrzeby kultury. Na wystawie będzie można zobaczyć selekcję plakatów, które powstały jako wspólne i indywidualne projekty. Razem tworzą kolektyw projektowy POSTER&SONS.
Juli 2020
05JULSo, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05JULSo, 19:00