Filharmonia pod choinkę

NEWS | 02-12-2019
Szukasz pomysłu na niebanalny upominek świąteczny? Na świąteczne zakupy zapraszamy do Filharmonii. Dla dużych i małych, dla dzieci i dorosłych, dla stałych melomanów i dla tych, którzy chcieliby Filharmonię poznać - idealne na święta (choć nie tylko) prezenty z Filharmonii.
Święta to magiczny czas, w którym każdy z nas chciałby czuć się wyjątkowo i wyjątkowymi upominkami obdarowywać swoich bliskich. Po muzyczne prezenty, które pozostawią trwałe wspomnienia i pozytywne emocje zapraszamy do Filharmonii w Szczecinie. A dla tych, dla których bilet na koncert to za mało, a muzykę i "kawałek Filharmonii" chcieliby zabrać do domu, mamy wyjątkowe produkty i wydawnictwa.

Aby ułatwić wybór spośród wielu pomysłów, przygotowaliśmy świąteczne zestawy dla dzieci i dla dorosłych w atrakcyjnych cenach.

Dla dzieci

ZESTAW 1
Zawiera: płytę CD "I żyli długo i w Szczecinie" w całości poświęconą Szczecinowi i jego najbardziej charakterystycznym miejscom, na której piosenki wykonują młodzi wokaliści z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie. Piosenki opowiadają o urokach Szczecina, a słuchając ich można zamknąć oczy i odbyć muzyczną podróż po stolicy Pomorza Zachodniego. W zestawie znajduje się także dowcipny, a zarazem mądry komiks dla dzieci "Bon Ton". Jest to historia rozbitka, który tyle lat przebywał na bezludnej wyspie, że już kompletnie zapomniał, jak należy zachowywać się w filharmonii. W komiksie znajdziemy też zabawną postać Pani Dyrektor, czyli Pani, Która Pilnuje, Żeby Wszystko Grało.
CENA ZESTAWU 32 zł
Cena zbiorcza poza zestawem to 44 zł.

ZESTAW 2
Zawiera: puzzle z ilustracją pochodzącą z bestsellerowej książeczki „W Filharmonii koncert będzie", której autorem jest znany rysownik Maciej Szymanowicz. Grafika przedstawia budynek Filharmonii w towarzystwie budynku Komendy Wojewódzkiej Policji. Zawiera także kilka smaczków: statek w porcie, dźwigozaury, wejście do Centrum Dialogu „Przełomy”, a także tajemniczego mieszkańca Baszty Siedmiu Płaszczy. W zestawie znajduje się także książeczka „Idę do Filharmonii” autorstwa Aleksandry Grzesiek. Książeczka jest dźwiękonaśladowcza, a więc wymaga kreatywności rodzica i malucha przy wydawaniu tych wszystkich dźwięków, które spotkać można idąc do Filharmonii. Ma ilustracje o wysokim kontraście, co oznacza, że mogą z niej także korzystać dzieci z dysfunkcją wzroku.
CENA ZESTAWU 39 zł
Cena zbiorcza poza zestawem to 54 zł.

ZESTAW 3
Zawiera: książeczkę „Idę do Filharmonii” autorstwa Aleksandry Grzesiek. Książeczka jest dźwiękonaśladowcza, a więc wymaga kreatywności rodzica i malucha przy wydawaniu tych wszystkich dźwięków, które spotkać można idąc do Filharmonii. Ma ilustracje o wysokim kontraście, co oznacza, że mogą z niej także korzystać dzieci z dysfunkcją wzroku. W zestawie znajduje się także książeczka kontrastowa „Pierwszy dyrygent” - publikacja dedykowana dzieciom od 3 miesiąca życia. Ilustracje, dobrane specjalnie z myślą o najmłodszych, pozwolą budować rodzicom więź z dzieckiem i dbać o jego rozwój już od pierwszych chwil spędzonych razem.
CENA ZESTAWU 32 zł
Cena zbiorcza poza zestawem to 45 zł.

ZESTAW 4
Zawiera: audiobook "Góra-dół - być jak Karłowicz", czyli słuchowisko stworzone na podstawie unikatowej produkcji teatralnej Filharmonii w Szczecinie, w której sylwetkę Mieczysława Karłowicza przybliżają główni bohaterowie - emocje towarzyszące kompozytorowi. W zestawie znajduje się także książka „Z historii muzyki dla wszystkich wierszyki” autorstwa Grzegorza Wasowskiego, dzięki której możemy odbyć podróż od czasów prehistorycznych aż do współczesności i poznać konkretnych kompozytorów oraz ich twórczość. Z książki dowiemy się skąd czerpali inspirację i jaki mieli wpływ na kulturę. A wszystko to w formie zabawnych wierszy!
CENA ZESTAWU 65 zł
Cena zbiorcza poza zestawem to 81 zł.

Dla dorosłych

ZESTAW 1
Zawiera: trzy wydane do tej pory płyty z muzyką patrona Filharmonii w Szczecinie - „Karłowicz. Filharmonia. Szczecin”, „Mieczysław Karłowicz - Odrodzenie” oraz „Mieczysław Karłowicz - Poematy symfoniczne”. W zestawie znajduje się także książka wydana przez wydawnictwo Astraia w roku 2016 - "Mieczysław Karłowicz w Tatrach" - zawierającą teksty Karłowicza. Dzięki książce możemy poznać nie tylko jego muzyczne talenty, ale także górskie pisarstwo.
CENA ZESTAWU 111 zł
Cena zbiorcza poza pakietem to 141 zł.

ZESTAW 2
Zawiera: elegancki długopis Parker Urban Classic Stalowy, korpus wykonany z mosiądzu, chromowany, pokryty srebrnym metalem o fakturze szczotkowanej stali z wygrawerowanym złotym logo Filharmonii oraz biały notes 80-kartkowy A5 w linie z okładką z ekoskóry.
CENA ZESTAWU 89 zł
Cena zbiorcza poza pakietem to 111 zł.

ZESTAW 3
Zawiera: trzy płyty z muzyką kameralną w wykonaniu muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie - Magdalena Micke, Anna Paras „Clarke / Bax Sonaty”, Paweł Maślanka, Anna Paras. „Żeleński, Rutkowski Sonaty”, High Five Brass „High Five Brass po godzinach”, Tomasz Szczęsny, Sławomir Wilk „Szymanowski Works for cello and piano”.
CENA ZESTAWU 79 zł
Cena zbiorcza poza zestawem to 100 zł.

ZESTAW 4
Zawiera: cztery płyty wydane przez Filharmonię: Atom String Quartet „Penderecki”, Michał Wróblewski Radiostatik „Lucid dream” nagraną wraz z Orkiestrą SYmfoniczną Filharmonii w Szczecinie oraz dwupak „Klubowy Paprykarz i Oranżada” zawierający nowe opracowania polskich utworów i piosenek z lat 60. i 70., do których zaprosiliśmy jednych z najciekawszych indywidualistów współczesnej sceny muzycznej.
CENA ZESTAWU 99 zł
Cena zbiorcza poza zestawem to 129 zł.

Świąteczne zestawy można nabyć w kasie i sklepie Filharmonii - zarówno tym stacjonarnym, jak i internetowym - od 3 grudnia 2019 r. od godziny 13:00.

Zapraszamy do zakupu i życzymy bogatych w dźwięki świąt!
VIDEOS AND PHOTOS
May 2021
01MAYsa, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Polish Music free online premiere