Peter Javorik Plakaty - wernisaż

NEWS | 03-01-2020
Miłośników sztuki zapraszamy na wernisaż Peter Javorik Plakaty, który odbędzie się w czwartek 16 stycznia 2020 r., godz 17:00. Wstęp bezpłatny.
Peter Javorik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów młodego pokolenia, ceniony jako plakacista oraz twórca identywikacji graficznych. Jego twórczość, zaangażowanie oraz doświadczenie jest doceniana na całym świecie co ukazują liczne indywidualne zaproszenia na wystawy na specjalne zaproszenie oraz zaproszenia do jury głównego dużych konkursów i festiwali. Sam artysta jest także pomysłodawcą i organizatorem jednego z ikonicznych wydarzeń w Europie "Poster Quadriennal Bardejov"

Prowadzi studio pidzej.com, w którym projektuje znaki graficzne, mapy, publikacje oraz strony www. Jest organizatorem Poster Quadrennial Bardejov (Słowacja) i wystaw plakatu na Slovacji i w Polsce.

W Szczecinie zaprezentuje część swojego dorobku w postaci ekspozycji plakatów w Galerii Przy Cerkwii w Filharmonii w Szczecinie.

Wernisaż odbędzie się w czwartek 16 stycznia 2020 r., godz 17:00. Wstęp bezpłatny.

Wystawa trwać będzie do 2 lutego 2020 r.
VIDEOS AND PHOTOS
July 2020
05JULsn, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku