Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2015

Wyniki Turnieju Muzyków Prawdziwych

NEWS | 06-09-2015
Lista laureatów pierwszej edycji Turnieju Muzyków Prawdziwych:

WYRÓŻNIENIE INSTYTUTU MUZYKI I TAŃCA
Kapela Ludowa Wełtynianka

KATEGORIA: ZESPOŁY INSTRUMENTALNE

II Miejsce ex aequo
Tryptyk
Kapela Dudziarska Manugi

III Miejsce
Kurna Chata

Wyróżnienia
Biała Muzyka
Kapela Rycka

KATEGORIA: ZESPOŁY ŚPIEWACZE

I Miejsce
Zespół Śpiewaczy Babeczki

II Miejsce
Lewkowianie

III Miejsce ex aequo
Zespół Śpiewaczy Pelagia
Koło Jana

KATEGORIA: SOLIŚCI INSTRUMENTALIŚCI


I Miejsce ex aequo
Jan Cebula
Sara Czureja-Łakatosz

III Miejsce ex aequo
Katarzyna Gacek-Duda
Piotr Krupski

Wyróżnienia
Katarzyna Janiszewska
Ryszard Jan Zagórski

KATEGORIA: SOLIŚCI WOKALIŚCI

I Miejsce ex aequo
Lesja Szulc
Maniucha Bikont

Wyróżnienia
Leszek Adamkowicz
Witold Roy Zalewski
Aleksandra Członka

NAGRODA PUBLICZNOŚCI
za najlepsze „granie do tańca” podczas towarzyszącej Turniejowi zabawy w ramach cyklu „Szczeciński Dom Tańca”

Zespół Śpiewaczy Babeczki, Zespół Śpiewaczy Pelagia, Kapela Rycka


Laureatów wybrało jury w składzie: prof. US dr hab. Bogdan Matławski, Marcin Pospieszalski, Maciej Rychły oraz publiczność „Domu Tańca”.

W każdej z czterech kategorii wykonawcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:
  • miejsce pierwsze 3 500 PLN,
  • miejsce drugie 1 500 PLN,
  • miejsce trzecie 500 PLN.
VIDEOS AND PHOTOS
November 2019
03NOVsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Atlas symfonicznyFamily concertfor children aged 6+ with guardians
03NOVsn, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
04NOVmn, 19:00
ESPRESSIVOKamil Piotrowicz SextetJazz concert
05 NOV, tu, 20:00 - STANISŁAW SOYKA - MUZYKA I SŁOWAkoncert zewnętrzny
07NOVth, 19:00
RUBATOSokratis Sinopoulos | GreeceTraditional concert
08NOVfr, 13:00
08NOVfr, 14:00
08NOVfr, 15:00
08NOVfr, 19:00
GRANDIOSOKonzerthaus 135Symphonic concert
09NOVsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
09NOVsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
09NOVsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
09 NOV, sa, 20:00 - ANIA DĄBROWSKAkoncert zewnętrzny
10NOVsn, 19:00
MISTERIOSOMarimba mix!recital
12NOVtu, 09:00
DoNuta taktuje z MoniuszkąChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
12NOVtu, 10:30
DoNuta taktuje z MoniuszkąChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
12NOVtu, 12:00
DoNuta taktuje z MoniuszkąChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
12 NOV, tu, 19:00 - ARTUR ANDRUS - SOKRATESA 18koncert zewnętrzny
13NOVwd, 09:00
DoNuta taktuje z MoniuszkąChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13NOVwd, 10:30
DoNuta taktuje z MoniuszkąChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
13NOVwd, 12:00
DoNuta taktuje z MoniuszkąChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
15NOVfr, 13:00
15NOVfr, 14:00
15NOVfr, 15:00
15NOVfr, 19:00
GRANDIOSOMAHLER 6Symphonic concert
17NOVsn, 19:00
18 NOV, mn, 17:30 - WODECKI TWIST: CHWYTAJ DZIEŃkoncert zewnętrzny
18 NOV, mn, 20:30 - WODECKI TWIST: CHWYTAJ DZIEŃkoncert zewnętrzny
TOMORROW19 NOVtu, 19:00
20NOVwd, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
20NOVwd, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
20NOVwd, 19:30
21NOVth, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
21NOVth, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
22NOVfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
22NOVfr, 13:00
22NOVfr, 14:00
22NOVfr, 15:00
22NOVfr, 19:00
GRANDIOSOWirtuoz harfySymphonic concert
23NOVsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
23NOVsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
23NOVsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
23NOVsa, 20:00
SOUNDLABLab 2: Pękala | Weber | Podgórskielectronic music concert
24NOVsn, 19:00
BRILLANTELatinoconcert
26NOVtu, 10:00
26NOVtu, 12:00
29NOVfr, 13:00
29NOVfr, 14:00
29NOVfr, 15:00
29NOVfr, 19:00
GRANDIOSOMONIUSZKO 200Symphonic concert
December 2019
01DECsn, 19:00
02DECmn, 19:00
ESPRESSIVOKuba Więcek TrioJazz concert
03DECtu, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
03DECtu, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
04DECwd, 09:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
04DECwd, 11:00
DoNuta taktuje – W trasiekoncert wyjazdowyz udziałem muzyków Filharmonii
05DECth, 19:00
RUBATOMuzsikás | HungaryTraditional concert
06DECfr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
06DECfr, 13:00
06DECfr, 14:00
06DECfr, 15:00
06DECfr, 19:00
GRANDIOSOCZAJKOWSKI | BRAHMSSymphonic concert
07DECsa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshops dla dzieci do 2. roku życia
07DECsa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshops dla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
07DECsa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshops dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
08DECsn, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieBRAHMS | SCHUMANN | Filharmonicy kameralnieChamber Concert
08DECsn, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
09DECmn, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
09DECmn, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
10DECtu, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
10DECtu, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraChamber Concertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
11DECwd, 19:00
MISTERIOSO | Artysta Rezydent 2019/2020Marcin Masecki | Lutosławski Quartet | BEETHOVENChamber Concert
13DECfr, 13:00
13DECfr, 14:00
13DECfr, 15:00
13DECfr, 19:00
GRANDIOSORÓŻYCKI | WARSSymphonic concert
14DECsa, 20:00
SOUNDLABLab 3: Julia Kentelectronic music concert
15DECsn, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Uszko–Moniuszkoconcertfor children aged 6+ with guardians
15DECsn, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshops for children aged 3–6 years, without the participation of carers
17DECtu, 10:00
17DECtu, 12:00
20DECfr, 13:00
20DECfr, 14:00
20DECfr, 15:00
20DECfr, 19:00
22DECsn, 19:00
27DECfr, 13:00
27DECfr, 14:00
27DECfr, 15:00
31DECtu, 20:00
CONCERTS
EDU
EXHIBITIONS
OTHER
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESIn order to make it easier for you to use filharmonia.szczecin.pl, and also for statistical purposes, we use cookies. If you do not block cookies, it means that you agree to use them and store them in your device’s memory. You may manage your cookies by changing the settings of your browser.
Privacy Policy | Privacy policy | I AGREE