Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2015

Wyniki Turnieju Muzyków Prawdziwych

AKTUELLES | 06-09-2015
Lista laureatów pierwszej edycji Turnieju Muzyków Prawdziwych:

WYRÓŻNIENIE INSTYTUTU MUZYKI I TAŃCA
Kapela Ludowa Wełtynianka

KATEGORIA: ZESPOŁY INSTRUMENTALNE

II Miejsce ex aequo
Tryptyk
Kapela Dudziarska Manugi

III Miejsce
Kurna Chata

Wyróżnienia
Biała Muzyka
Kapela Rycka

KATEGORIA: ZESPOŁY ŚPIEWACZE

I Miejsce
Zespół Śpiewaczy Babeczki

II Miejsce
Lewkowianie

III Miejsce ex aequo
Zespół Śpiewaczy Pelagia
Koło Jana

KATEGORIA: SOLIŚCI INSTRUMENTALIŚCI


I Miejsce ex aequo
Jan Cebula
Sara Czureja-Łakatosz

III Miejsce ex aequo
Katarzyna Gacek-Duda
Piotr Krupski

Wyróżnienia
Katarzyna Janiszewska
Ryszard Jan Zagórski

KATEGORIA: SOLIŚCI WOKALIŚCI

I Miejsce ex aequo
Lesja Szulc
Maniucha Bikont

Wyróżnienia
Leszek Adamkowicz
Witold Roy Zalewski
Aleksandra Członka

NAGRODA PUBLICZNOŚCI
za najlepsze „granie do tańca” podczas towarzyszącej Turniejowi zabawy w ramach cyklu „Szczeciński Dom Tańca”

Zespół Śpiewaczy Babeczki, Zespół Śpiewaczy Pelagia, Kapela Rycka


Laureatów wybrało jury w składzie: prof. US dr hab. Bogdan Matławski, Marcin Pospieszalski, Maciej Rychły oraz publiczność „Domu Tańca”.

W każdej z czterech kategorii wykonawcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:
  • miejsce pierwsze 3 500 PLN,
  • miejsce drugie 1 500 PLN,
  • miejsce trzecie 500 PLN.
VIDEOS UND FOTOS
August 2019
01AUGDo, 17:00
19AUGMo, 13:00
19AUGMo, 15:00
20AUGDi, 13:00
20AUGDi, 15:00
21AUGMi, 13:00
21AUGMi, 15:00
22AUGDo, 13:00
22AUGDo, 15:00
23AUGFr, 13:00
23AUGFr, 15:00
28AUGMi, 13:00
28AUGMi, 15:00
29AUGDo, 13:00
29AUGDo, 15:00
30AUGFr, 13:00
30AUGFr, 15:00
30AUGFr, 19:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2019International Lutosławski Youth Orchestra | FINAŁSinfonisches Konzert
September 2019
05SEPDo, 15:00
V urodziny nowej FilharmoniiZwiedzanie urodzinowezwiedzanie
05SEPDo, 15:30
V urodziny nowej FilharmoniiZwiedzanie urodzinowezwiedzanie
05SEPDo, 16:00
V urodziny nowej FilharmoniiPiknik rodzinny na skwerzehappening
05SEPDo, 19:00
MISTERIOSO | V urodziny nowej FilharmoniiAccord-Strings Ensemble | Koncert urodzinowyKammerkonzert
05SEPDo, 21:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Brudło z Wąchabna - śledztwo teatralnespektakl
05SEPDo, 21:30
V urodziny nowej FilharmoniiPremierowy pokaz filmu Mateusza Żeglińskiego Filmvorstellung
06SEPFr, 13:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania solistów wokalistówprzesłuchania
06SEPFr, 16:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania zespołów śpiewaczychprzesłuchania
06SEPFr, 19:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Koncert inauguracyjny | Tradycja | RekompozycjaSinfonisches Konzert
06SEPFr, 21:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Brudło z Wąchabna - śledztwo teatralnespektakl
07SEPSa, 12:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania solistów instrumentalistówprzesłuchania
07SEPSa, 14:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019RoztańczenieWorkshops
07SEPSa, 16:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Przesłuchania kapelprzesłuchania
07SEPSa, 18:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Turniej Tańcaprzesłuchania
07SEPSa, 20:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Dom Tańcazabawa taneczna
08SEPSo, 12:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Kukaj kukawkospektakl
08SEPSo, 17:00
V Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2019Koncert finałowy | Laureaci | DikandaTraditionelles Konzert
13SEPFr, 17:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonyprezentacja
13SEPFr, 18:30
MDF Festival 2019Światło i miastodyskusja
13SEPFr, 20:00
MDF Festival 2019Oskar Zięta | CRYSTALSwernisaż
13SEPFr, 20:00
13SEPFr, 20:50
13SEPFr, 21:00
MDF Festival 2019A_GIMElektronisches Konzert
13SEPFr, 22:30
14SEPSa, 10:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonyWorkshops
14SEPSa, 14:00
14SEPSa, 17:00
MDF Festival 2019Michał Janocha | Słyszę, że patrzyszspektakl multimedialnyKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
14SEPSa, 20:50
14SEPSa, 21:00
MDF Festival 2019Kwadrofonik | UrlichtKonzert
14SEPSa, 22:00
MDF Festival 2019 | Artysta Rezydent 2019/2020Trio Jazzowe Marcina Maseckiego i Grzegorz TarwidKonzert
15SEPSo, 10:00
MDF Festival 2019panGenerator | Bity i fotonyWorkshops
15SEPSo, 10:00
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 5-7 lat (z opiekunem)
15SEPSo, 11:30
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 8-10 lat (z opiekunem)
15SEPSo, 13:00
MDF Festival 2019Paweł Kula | Szkiełko i okoprezentacje dla dzieci w wieku 11-13 lat
15SEPSo, 14:00
15SEPSo, 19:00
MDF Festival 2019Laura MvulaKonzert
15SEPSo, 20:50
17 SEP, Di, 19:00 - MEISINGER MUSIC FESTIVAL: "THE GENIUS" - IVO POGORELICHkoncert zewnętrzny
18 SEP, Mi, 19:00 - MEISINGER MUSIC FESTIVAL: "REVOLUTION" - JANOSKA ENSEMBLEkoncert zewnętrzny
19 SEP, Do, 19:00 - LIQUID MELODY - MUZYCZNY PORTRET MIŁOŚCIkoncert zewnętrzny
27SEPFr, 19:00
GRANDIOSOInauguracja | Ning Feng gra BEETHOVENASinfonisches Konzert
28SEPSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
28SEPSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
28SEPSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
30SEPMo, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
30SEPMo, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
30SEPMo, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
«
2019
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESUm Ihnen die Nutzung der Webseite filharmonia.szczecin.pl zu erleichtern sowie zu Statistikzwecken werden Cookies verwendet. Wenn Sie diese Art von Dateien nicht blockieren, stimmen Sie der Verwendung und Speicherung auf Ihrem Gerät zu. Über die Einstellungen Ihres Browsers kann die Verwendung von Cookies gesteuert werden.
Datenschutzerklärung | Datenschutzbedingungen | ICH STIMME ZU