Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie
I Dyrygent
I skrzypce/koncertmistrz
Paweł Maślanka
Olga Rozmus
I skrzypce
Alina Krzyżewska
Izabela Milewska
Edyta Wolańska
Wioletta Borkowska
Elżbieta Fabiszak
Małgorzata Gajewska-Makulec
Łukasz Górewicz
Dominik Gugała
Karolina Hyla
Marcin Kieruczenko
Anna Majewska
Maciej Musiał
Monika Sawczuk
Paweł Tarała
Joanna Wójtowicz
II skrzypce
Robert Smoliński
Władimir Iwanciw
Anna Muzyk
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Patrycja Kozak
Małgorzata Kazimierczak
Mieczysław Kien
Diana Miszkiel-Gugała
Zoia Piankowska
altówka
Ludmiła Rusin
Wojciech Mazur
Magdalena Micke
Galina Smolińska
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Aleksandra Majewska
Franciszek Malik
Mariola Kowalczyk
Grzegorz Sadowski
wiolonczela/koncertmistrz
Tomasz Szczęsny
Ihor Chilipik
wiolonczela
Kazimiera Meisinger
Klara Świdrów
Jacek Tomczak
Dorota Cieśla
Ewa Kotecka
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Natalia Wesołowska
kontrabas
Michał Mitschke
Karol Nasiłowski
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
flet
Anna Wojnowicz-Drężek
Joanna Kowalczyk
Paweł Majewski
Elżbieta Podleśny-Głowacka
obój
Piotr Kokosiński
Michał Balcerowicz
Izabela Kokosińska
Grzegorz Święciochowski
klarnet
Bogusław Jakubowski
Krzysztof Baturo
Krzysztof Krzyżewski
Piotr Wybraniec
fagot
Zbigniew Kania
Edyta Moroz
Anna Bownik
Mateusz Słomiany
waltornia
Dawid Kostrzewa
Oleksandr Melnychenko
Katarzyna Sułkowska
Marzena Mazurek
Dmitrij Wdowiczenko
trąbka
Sławomir Kuszwara
Marcin Olkowski
Bogdan Rymaszewski
puzon
Wojciech Bublej
Mateusz Kupski
Igor Puszkar
tuba
Tomasz Zienkowicz
perkusja
Dariusz Jagiełło
Jorge Luis Valcarcel Gregorio
Jacek Wierzchowski
Bogdan Pilak
harfa
Barbara Stalmierska
organizator pracy artystycznej
Magdalena Grączewska-Głogowska
stroiciel instrumentów klawiszowych
Paweł Kwiatkowski
Sierpień 2018
01SIEśr, 15:00
02SIEcz, 15:00
03SIEpt, 15:00
08SIEśr, 15:00
09SIEcz, 15:00
10SIEpt, 16:00
10 SIE, pt, 19:00 - SACRUM NON PROFANUM - Hommage à Ignacy Jan Paderewskikoncert zewnętrzny
16SIEcz, 15:00
17SIEpt, 15:00
20SIEpn, 10:00
MDF Festival 2018Warsztaty DJ-skiewarsztaty
22SIEśr, 15:00
23SIEcz, 15:00
24SIEpt, 15:00
24SIEpt, 19:00
31SIEpt, 19:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2018International Lutoslawski Youth Orchestrakoncert symfoniczny
Wrzesień 2018
01WRZsb, 16:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2018International Lutoslawski Youth Orchestrakoncert wyjazdowy
06WRZcz, 18:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Oskar Kolbergwernisaż
06WRZcz, 19:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018KapelMistrzeprojekcja
07WRZpt, 10:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Przesłuchania zespołów i solistówprzesłuchania
07WRZpt, 19:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Janosik 21koncert symfoniczny
08WRZsb, 10:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Przesłuchania zespołów i solistówprzesłuchania
08WRZsb, 10:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Warsztaty muzyki ludowejwarsztaty
08WRZsb, 17:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Turniej Tańca
08WRZsb, 20:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Dom Tańcazabawa taneczna
09WRZnd, 12:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Kusy Janekspektakl
09WRZnd, 17:00
IV Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2018Koncert finałowykoncert tradycyjny
10WRZpn, 10:00
MDF Festival 2018Warsztaty DJ-skiewarsztaty
14WRZpt, 19:00
GRANDIOSO 2018/2019Inauguracja Sezonu 2018/2019 - Elgar | Strausskoncert symfoniczny
18WRZwt, 10:00
MDF Festival 2018Warsztaty DJ-skiewarsztaty
19WRZśr, 18:00
19WRZśr, 18:00
19WRZśr, 18:00
19WRZśr, 18:00
Poziom 4. | MDF Festival 2018Instalacja interaktywna autorstwa grupy panGeneratorwystawa
20WRZcz, 19:00
21WRZpt, 19:00
MDF Festival 2018Trwałość, użyteczność, piękno i co dalej?panel dyskusyjny
21WRZpt, 21:00
MDF Festival 2018Beardymankoncert
22WRZsb, 11:00
22WRZsb, 16:00
MDF Festival 2018Nawigator – muzyczny logotyp miastakoncertod 6. roku życia z opiekunami
22WRZsb, 18:00
MDF Festival 2018Nawigator – muzyczny logotyp miastakoncertod 6. roku życia z opiekunami
22WRZsb, 22:00
MDF Festival 2018Afterpartyimpreza taneczna
23WRZnd, 17:00
Salonik wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 3–6 lat, bez udziału opiekunów
23WRZnd, 19:00
MDF Festival 2018BUIKA | Apparatjik | Dimensions of Music Formkoncert symfoniczny
26WRZśr, 09:00
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
26WRZśr, 10:30
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
26WRZśr, 12:00
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
26WRZśr, 19:00
MISTERIOSO 2018/2019Czajkowskikoncert kameralny
27WRZcz, 09:00
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
27WRZcz, 10:30
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
27WRZcz, 12:00
DoNuta taktuje 2018/2019DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralny
28WRZpt, 19:00
Meisinger Music Festivalkoncert symfoniczny
29WRZsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
29WRZsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
29WRZsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
«
2018
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ