Kontakt
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48
70-515 Szczecin
centrala tel. +48 91 430 95 10

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek-piątek w godz. 08:30-16:30
tel. +48 91 430 95 11
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl

Rzecznik Filharmonii
Jakub Gibowski

tel. +48 537 999 308
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl

Zwiedzanie obiektu, sesje zdjęciowe
Kamila Matczak
tel: +48 91 431 07 27
e-mail: k.matczak@filharmonia.szczecin.pl

Wynajem obiektu
tel. +48 537 999 302
e-mail: wynajmy@filharmonia.szczecin.pl

Kasa Filharmonii jest czynna:
wtorek-czwartek w godz. 13:00-18:00,
piątek w godz. 13.00-20.00,
na godzinę przed wydarzeniem biletowanym, którego organizatorem jest Filharmonia
tel. +48 91 431 07 20
e-mail: kasa@filharmonia.szczecin.pl

Infolinia jest czynna:
wtorek-czwartek w godz. 13:00-16:00
tel. +48 539 94 94 54
PION PROGRAMOWY
Sekcja Wydarzeń Artystycznych
Kinga Rozkrut - kierownik
e-mail: k.rozkrut@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 50
Mariola Bryl
e-mail: m.bryl@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 51
Magdalena Wilento
e-mail: m.wilento@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 52
Magdalena Grączewska-Głogowska
e-mail: m.graczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 55
Izabela Mich-Bryl
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Centrum Informacji i Promocji
Maciej Skrzetuski - kierownik
e-mail: m.skrzetuski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 23
Patrycja Proczak
e-mail: p.proczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 25
Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 24
Bożena Jasińska
Jadwiga Machtyl
Liliana Soćko
Centrum Edukacji
Agata Kolasińska - kierownik
e-mail: a.kolasinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Mateusz Czarnowski
e-mail: m.czarnowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 28
Patrycja Kowalska
e-mail: p.kowalska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
Kamila Matczak
e-mail: k.matczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
samodzielne stanowiska
Jakub Gibowski - rzecznik prasowy
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 308
Jolanta Góra - radca prawny
Paulina Stok-Stocka - główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy zew.
e-mail: p.stok-stocka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 13
Henryk Matrzak - specjalista ds. BHP; archiwista
PION ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Sekcja administracyjno-gospodarcza
Danuta Burdzińska - kierownik
e-mail: d.burdzinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 66
Urszula Kwaśniewska
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Aleksandra Grzesiek
e-mail: a.grzesiek@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 18
Magdalena Sawicka
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 67
Katarzyna Plater-Zyberk
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Sekcja Techniczna
Rafał Zalewski - kierownik
e-mail: r.zalewski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 68
Krzysztof Janowski
e-mail: k.janowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 69
Andrzej Kakowski
Marek Chmiel
Leszek Kotwicki
Łukasz Błądek
Jan Remelski
PION PERSONALNO-FINANSOWY
Monika Plucińska-Wawrzyniak
e-mail: m.plucinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 60
Sekcja Finansowa
Ewa Sampławska
Joanna Doktorczyk
Małgorzata Siedlecka
Anita Konefał
tel: a.konefal@filharmonia.szczecin.pl
Sekcja Personalna
Irena Sampławska
e-mail: i.samplawska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 64
Katarzyna Piaskowska
e-mail: k.piaskowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 63
Sierpień 2017
09SIEśr, 15:00
16SIEśr, 15:00
DZIŚ18 SIEpt, 15:00
18 SIE, pt, 19:00 - Sacrum non Profanum - Hommage À Andrzej Panufnikkoncert zewnętrzny
23SIEśr, 15:00
Wrzesień 2017
01WRZpt, 19:00
02WRZsb, 20:00
08WRZpt, 19:00
ILYO 2017koncert symfoniczny
15WRZpt, 19:00
Meisinger Music Festival - Szczecin 2017Meisinger Music Festival: Inauguracjakoncert symfoniczny
16WRZsb, 16:00
Meisinger Music Festival - Szczecin 2017Meisinger Music Festival: Vivaldissimokoncert symfoniczny
16WRZsb, 19:30
Meisinger Music Festival - Szczecin 2017Meisinger Music Festival: Piotr Anderszewskirecital
22WRZpt, 19:00
GRANDIOSO 2017/2018Szymanowski | Karłowiczinauguracja sezonu artystycznego 2017/2018
23WRZsb, 09:00
Raniutto - Legatowarsztatydla dzieci do 2. roku życia
23WRZsb, 10:30
Raniutto - Portatowarsztatydla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
23WRZsb, 12:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
25WRZpn, 09:00
DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
25WRZpn, 10:30
DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
25WRZpn, 12:00
DoNuta taktuje - Na razkoncert kameralnydla przedszkoli
26WRZwt, 09:00
DoNuta taktuje - Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
26WRZwt, 10:30
DoNuta taktuje - Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
26WRZwt, 12:00
DoNuta taktuje - Na dwakoncert kameralnydla klas I-III
27WRZśr, 19:00
MISTERIOSO 2017/2018Artysta rezydent: ASQ | SEIFERTkoncert kameralny
29WRZpt, 19:00
SONORO 2017/2018Haydn | Schubertkoncert symfoniczny
30WRZsb, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 4-6 lat, bez udziału opiekunów
30WRZsb, 18:00
«
2017
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ