Kontakt
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48
70-515 Szczecin
centrala tel. +48 91 430 95 10

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek-piątek w godz. 08:30-16:30
tel. +48 91 430 95 11
sekretariat@filharmonia.szczecin.pl

Rzecznik Filharmonii
Jakub Gibowski

tel. +48 537 999 308
rzecznik@filharmonia.szczecin.pl

Zwiedzanie obiektu, sesje zdjęciowe
Izabela Mich-Bryl
tel. +48 91 430 95 54
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl

Wynajem obiektu
tel. +48 537 999 302
e-mail: wynajmy@filharmonia.szczecin.pl

Kasa Filharmonii jest czynna:
wtorek-czwartek w godz. 13:00-18:00,
piątek w godz. 13:00-20:00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym, którego organizatorem jest Filharmonia
tel. +48 91 431 07 20
e-mail: kasa@filharmonia.szczecin.pl

Infolinia jest czynna:
wtorek-czwartek w godz. 13:00-16:00
tel. kom. +48 539 94 94 54
PION PROGRAMOWY
Sekcja Wydarzeń Artystycznych
Kinga Rozkrut - kierownik
e-mail: k.rozkrut@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 50
Mariola Bryl
e-mail: m.bryl@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 51
Magdalena Wilento
e-mail: m.wilento@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 52
Magdalena Grączewska-Głogowska
e-mail: m.graczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 55
Izabela Mich-Bryl
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Centrum Informacji i Promocji
Maciej Skrzetuski - kierownik
e-mail: m.skrzetuski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 23
Patrycja Proczak
e-mail: p.proczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 25
Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 24
Bożena Jasińska
Jadwiga Machtyl
Liliana Soćko
Centrum Edukacji
Agata Kolasińska - kierownik
e-mail: a.kolasinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Mateusz Czarnowski
e-mail: m.czarnowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 28
Patrycja Kowalska
e-mail: p.kowalska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
samodzielne stanowiska
Jakub Gibowski - rzecznik prasowy
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 308
Jolanta Góra - radca prawny
Paulina Stok-Stocka - główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy zew.
e-mail: p.stok-stocka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 13
Henryk Matrzak - specjalista ds. BHP; archiwista
PION ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Sekcja administracyjno-gospodarcza
Danuta Burdzińska - kierownik
e-mail: d.burdzinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 66
Urszula Kwaśniewska
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Aleksandra Grzesiek
e-mail: a.grzesiek@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 18
Magdalena Sawicka
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 67
Katarzyna Plater-Zyberk
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Sekcja Techniczna
Rafał Zalewski - kierownik
e-mail: r.zalewski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 68
Krzysztof Janowski
e-mail: k.janowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 69
Andrzej Kakowski
Marek Chmiel
Leszek Kotwicki
Łukasz Błądek
Jan Remelski
PION PERSONALNO-FINANSOWY
Monika Plucińska-Wawrzyniak
e-mail: m.plucinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 60
Sekcja Finansowa
Ewa Sampławska
Joanna Doktorczyk
Małgorzata Siedlecka
Anita Konefał
tel: a.konefal@filharmonia.szczecin.pl
Sekcja Personalna
Irena Sampławska
e-mail: i.samplawska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 64
Katarzyna Piaskowska
e-mail: k.piaskowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 63
Czerwiec 2017
01CZEcz, 18:00
01CZEcz, 20:30
02CZEpt, 19:00
BRILLANTE 2016/2017 | Filharmonia. Ostrożnie, wciąga!!!Musical Bernsteina koncert symfoniczny
03CZEsb, 09:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci od 2. do 4. roku życia z opiekunami
03CZEsb, 11:00
Raniutto - Staccatowarsztatydla dzieci od 4. do 6. roku życia z opiekunami
04CZEnd, 17:00
Koncerty rodzinne 2016/2017Z ucha do ucha – legendy Szczecinakoncert rodzinny
06CZEwt, 19:00
RUBATO 2016/2017Vołosikoncert tradycyjny
07CZEśr, 19:00
INTERMEZZO 2016/2017Kwadrofonik kameralniekoncert kameralny
07CZEśr, 19:30
09CZEpt, 19:00
FESTIVO 2016/2017Ella Fitzgerald. 100 lat!koncert jazzowy
10CZEsb, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmoniiwarsztatydla dzieci w wieku 4-6 lat, bez udziału opiekunów
10CZEsb, 17:00
Szczecin Young Percussionkoncert kameralny
11CZEnd, 17:00
SONORO 2016/2017Cameron Carpenter - recital organowykoncert kameralny
12CZEpn, 09:00
DoNuta taktuje – Integrakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
12CZEpn, 11:00
DoNuta taktuje – Integrakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
13CZEwt, 09:00
DoNuta taktuje – Integrakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
13CZEwt, 11:00
DoNuta taktuje – Integrakoncert kameralnydla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
14CZEśr, 10:00
Homo Musicus #harmoniakoncert szkolnydla klas IV-VI i gimnazjum
14CZEśr, 12:00
Homo Musicus #harmoniakoncert szkolnydla klas IV-VI i gimnazjum
17CZEsb, 19:00
FESTIVO 2016/2017Zakończenie sezonu - Summer Galakoncert symfoniczny
19 CZE, pn, 19:00 - SUZANNE VEGAkoncert zewnętrzny
21CZEśr, 14:00
Święto Muzyki. Słyszysz?Muzyczny pociąg na trasie Szczecin-Berlin-Szczecinhappening
21CZEśr, 16:00
Święto Muzyki. Słyszysz?Muzyczny happeninghappening
21CZEśr, 19:00
Święto Muzyki. Słyszysz?West Side Sinfonietta koncert symfoniczny
21CZEśr, 21:00
Święto Muzyki. Słyszysz?Silent Discoimpreza taneczna
23CZEpt, 16:30
25CZEnd, 17:00
SOUNDLAB 2016/2017LAB 9: El Mahler - Herbert / marstal:lidell / Ridderkoncert elektroniczny
Lipiec 2017
01LIPsb, 17:00
akcje towarzyszące koncertowi "Muzyka na wodzie Jana Waraczewskiego"Czytanie na trawie dla dużych i małych rodzinne czytanie
01LIPsb, 17:00
akcje towarzyszące koncertowi "Muzyka na wodzie Jana Waraczewskiego"Manualne warsztaty rodzinne warsztaty
01LIPsb, 18:30
akcje towarzyszące koncertowi "Muzyka na wodzie Jana Waraczewskiego"Dźwiękowody. Gra nadwodna inspirowana dźwiękami przystanigra edukacyjnadla dzieci i młodzieży od 6. do 12. roku życia
01LIPsb, 22:00
Muzyka na wodzieMuzyka na wodzie Jana Waraczewskiegokoncert symfoniczny
05LIPśr, 20:00
Klubowy Paprykarz i OranżadaNowe brzmienie jazzu i piosenkikoncert z okazji urodzin Szczecina
06LIPcz, 20:00
Klubowy Paprykarz i OranżadaNowe brzmienie big beatukoncert
«
2017
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ