Kontakt
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48
70-515 Szczecin
centrala tel. +48 91 430 95 10

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek-piątek w godz. 08:30-16:30
tel. +48 91 430 95 11
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Plater-Zyberk
tel. +48 537 999 308
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl

Maciej Skrzetuski
tel. +48 537 999 312
e-mail: m.skrzetuski@filharmonia.szczecin.pl

Zwiedzanie obiektu, otwarte próby
Kamila Matczak, Zuzanna Waligórska
tel: +48 91 431 07 27
e-mail: zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl

Sesje zdjęciowe
Krzysztof Narożański
tel: +91 430 95 53
e-mail: k.narozanski@filharmonia.szczecin.pl

Wynajem obiektu
Aleksandra Grzesiek
tel. +48 537 999 302
e-mail: wynajmy@filharmonia.szczecin.pl

Kasa Filharmonii jest czynna:
Od 10 lipca do 23 sierpnia od wtorku do piątku od godziny 13.00 do 17:00.
Od 24 sierpnia, od wtorku do czwartku od godziny 13.00 do 18.00, w piątki w godz. 13:00-20:00 oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym, którego organizatorem jest Filharmonia.
tel. +48 91 431 07 20
e-mail: kasa@filharmonia.szczecin.pl

Infolinia jest czynna:
wtorek-czwartek w godz. 13:00-16:00
tel. +48 539 94 94 54

Galeria Poziom 4. jest czynna:
środy w godz. 13:00-18:00
niedziele w godz. 12:00-16:00
Bilet w cenie 3 zł można kupić w kasie w dniu odwiedzin Galerii
e-mail: galeria@filharmonia.szczecin.pl
PION PROGRAMOWY
Sekcja Wydarzeń Artystycznych
Kinga Rozkrut - kierownik
e-mail: k.rozkrut@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 50
Mariola Bryl
e-mail: m.bryl@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 51
Magdalena Wilento
e-mail: m.wilento@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 52
Magdalena Grączewska-Głogowska
e-mail: m.graczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 55
Izabela Mich-Bryl
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Centrum Informacji i Promocji
Maciej Skrzetuski - kierownik
e-mail: m.skrzetuski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 23
Patrycja Proczak
e-mail: p.proczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 25
Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 24
Bożena Jasińska
Jadwiga Machtyl
Liliana Soćko
Centrum Edukacji
Agata Kolasińska - kierownik
e-mail: a.kolasinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Mateusz Czarnowski
e-mail: m.czarnowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 28
Kamila Matczak
e-mail: k.matczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
Zuzanna Waligórska
e-mail: z.waligorska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
samodzielne stanowiska
Katarzyna Plater-Zyberk - rzecznik prasowy
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 308
Jolanta Góra - radca prawny
Paulina Stok-Stocka - główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy zew.
e-mail: p.stok-stocka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 14
Henryk Matrzak - specjalista ds. BHP; archiwista
PION ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Sekcja administracyjno-gospodarcza
Danuta Burdzińska - kierownik
e-mail: d.burdzinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 66
Urszula Kwaśniewska
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Aleksandra Grzesiek
e-mail: a.grzesiek@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 18
Magdalena Sawicka-Błądek
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 67
Dorota Nowicka
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Sekcja Techniczna
Rafał Zalewski - kierownik
e-mail: r.zalewski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 68
Krzysztof Janowski
e-mail: k.janowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 69
Andrzej Kakowski
Marek Chmiel
Leszek Kotwicki
Łukasz Błądek
Jan Remelski
PION PERSONALNO-FINANSOWY
Monika Plucińska-Wawrzyniak
e-mail: m.plucinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 60
Sekcja Finansowa
Ewa Sampławska
Joanna Doktorczyk
Małgorzata Siedlecka
Anita Konefał
Sekcja Personalna
Irena Sampławska
e-mail: i.samplawska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 64
Katarzyna Piaskowska
e-mail: k.piaskowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 63
Lipiec 2018
01 LIP, nd, 19:00 - CHICK COREA AKOUSTIC BANDkoncert zewnętrzny
05LIPcz, 20:00
06LIPpt, 20:00
Sierpień 2018
01SIEśr, 15:00
02SIEcz, 15:00
03SIEpt, 15:00
08SIEśr, 15:00
09SIEcz, 15:00
10SIEpt, 16:00
16SIEcz, 15:00
17SIEpt, 15:00
20SIEpn, 10:00
MDF Festival 2018Warsztaty DJ-skiewarsztaty
22SIEśr, 15:00
23SIEcz, 15:00
24SIEpt, 15:00
24SIEpt, 19:00
Jaki jest wolności smakkoncert symfoniczny
31SIEpt, 19:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2018International Lutoslawski Youth Orchestrakoncert symfoniczny
«
2018
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ