Edu Virtuoso III - czas na wielki finał!

NEWS | 19-05-2021
Po wielu godzinach prób, przymiarek i spotkań z choreografami młode tancerki są gotowe, by na scenie Filharmonii zaprezentować wyjątkowe układy, dzięki którym będą chciały zaskarbić serca widzów. W najbliższą niedzielę 23 maja zapraszamy na transmisję online finału tanecznego talent show Edu Virtuoso III. Początek bezpłatnej transmisji na stronach Filharmonii w serwisach Facebook i YouTube jest zaplanowany o godzinie 17.00.
Trzecia edycja cyklu EduVirtuoso jest pełna muzyki i tańca! W castingu wyłoniliśmy sześć młodych i utalentowanych tancerek: Roksanę Godlewską, Milenę Jastak, Amelię Jurewicz, Paulinę Kosińską-Lampkę, Maję Sokal i Maję Wojtasik.

Uczestniczki zaprezentują swoje umiejętności przy akompaniamencie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie, a do występu przygotował je szczeciński choreograf Michał Bogusławski.

Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję wybrać swoich faworytów za pomocą głosowania. Jak na prawdziwy talent show przystało, nie zabraknie rywalizacji, emocji, niesamowitej energii uczestników koncertu oraz występu gości specjalnych - Ewy Mospinek oraz Tymoteusza Trzcińskiego.

Głosowanie publiczności

Dzisiejszego wieczora młode tancerki powalczą o nagrodę publiczności. Wydarzenie odbędzie się online, stąd w trakcie transmisji zostanie uruchomiona procedura głosowania.

GŁOSOWANIE POPRZEZ SMS
1. Aby wziąć udział w głosowaniu SMS, należy wysłać wiadomość tekstową SMS z numerem wybranej przez Państwa uczestniczki (od 1 do 6) pod numer +48 664 079 580.
2. W jednym SMS-ie można oddać głos tylko na jeden utwór.
3. Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden ważny głos na każdą z Uczestniczek.
4. Koszt wysłania jednego SMS-a jest zgodny z cennikiem operatora.

GŁOSOWANIE ONLINE

1. Aby wziąć udział w głosowaniu internetowym należy wypełnić formularz internetowy dostępny pod adresem internetowym bit.ly/eduvirtuoso
2. Z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden ważny głos na każdą z Uczestniczek..
3. W ankiecie internetowej należy podać swój adres e-mail oraz zaznaczyć jedną wybraną Uczestniczkę z listy.

GŁOSOWANIE ZOSTANIE URUCHOMIONE PODCZAS TRANSMISJI KONCERTU.

Artyści:

• Carl Nielsen - Mała Suita na orkiestrę smyczkową cz. II
  • Carl Nielsen - Mała Suita na orkiestrę smyczkową cz. III
  • Mateusz Czarnowski - Oberek

Na transmisję finałowego koncertu zapraszamy 23 maja o godzinie 17.00 na naszych kanałach w serwisach FacebookYouTube.

Regulamin głosowania SMS oraz online Edu Virtuoso III.
VIDEOS AND PHOTOS
July 2021
05JULmn, 18:00
Filharmonia Szczecin OnlineJorge Luis Valcarcel Gregorio | Jubileusz artystycznyfree online premiere