Przemysław Budziak "Magiczny Szczecin" - wernisaż ZMIANA GODZINY

AKTUALNOŚCI | 01-03-2019
Szanowni Państwo,
informujemy, że zmieniła się godzina wernisażu "Magiczny Szczecin". Otwarcie wystawy z udziałem autora prac, fotografa Przemysława Budziaka, rozpocznie się w Galerii przy cerkwi o godzinie 18:00. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.
Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:00, a nie jak planowano wcześniej o 17:00. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.

Przemysław Budziak - szczecinianin od urodzenia i z zamiłowania. Pasjonat burzliwej historii miasta, tropiciel jego zagadek i tajemnic. Od zawsze z aparatem fotograficznym w ręce. Skąd pomysł na "Magiczny Szczecin"? Autor chce, by w piękno miasta uwierzyli jego mieszkańcy, by następnie zrobiła to cała Polska.

Jak o pięknie miasta przekonać jego mieszkańców? Pokazać im "Magiczny Szczecin" - miejsca nieznane, takie, które mija się codziennie w drodze do pracy lub szkoły bez większej uwagi. Często do wydobycia ich piękna potrzebna jest współpraca przyrody albo wyczekiwanie odpowiedniej pogody lub warunków astronomicznych.

Wystawę będzie można oglądać do 7 kwietnia podczas wydarzeń artystycznych odbywających się w sali symfonicznej Filharmonii w Szczecinie. Bilet na wydarzenie upoważnia do wstępu do galerii.

Lipiec 2020
05LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05LIPnd, 19:00