MDF Festival startuje już 19 września!

NEWS | 06-09-2018
Muzyka, architektura, światło, design i nowoczesne technologie przez pięć dni w jednym miejscu. Muzyka Philipa Glassa, zmysłowy głos BUIKI, awangardowa grupa Apparatjik, niesamowity Beardyman i władca elektroniki Hellfish. Wszystko to już od 19 września na MDF Festival 2018!

Zobacz oficjalną zapowiedź festiwalu

An Evening of Chamber Music by Philip Glass, koncert z muzyką ikony minimalizmu, to jeden z najbardziej wyczekiwanych punktów programu. 20 września goście koncertu usłyszą utwory skomponowane i specjalnie wybrane przez Philipa Glassa. Wśród trojga wykonawców, będących bliskimi współpracownikami Maestro, pojawi się także młoda pianistka rekomendowana przez samego mistrza - Maki Namekawa.

Szczegóły i bilety dostępne są pod adresem bit.ly/MDF18Glass.

Eksplozja dźwięków, kolorów i obrazów, czyli finałowy koncert 23 września – symboliczne połączenie wszystkiego, czego doświadczymy podczas całego festiwalu MDF. Na scenie w jednym czasie pojawi się uwodząca głosem królowa flamenco BUIKA, awangardowa grupa muzyków i twórców z grupy Apparatjik i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie. Ze sceny zabrzmią dźwięki Szczecina zmienione w muzykę, oraz, prapremierowo, muzyczna opowieść o meksykańskiej "kobiecie z brodą", czyli Julii Pastrana.

Szczegóły i bilety dostępne są pod adresem bit.ly/MDF18DoMF.

Filharmonia to nie tylko muzyka klasyczna. 21 września wystąpi mistrz beatboxu, improwizator, niczym nieskrępowany eksperymentator – Beardyman. Artysta udowodni wszystkim niedowiarkom, że nie potrzeba orkiestry, by zagrać koncert i odbyć wędrówkę przez wszystkie gatunki muzyczne.

Szczegóły i bilety dostępne są pod adresem bit.ly/MDF18Beardyman.

Na festiwalowym afterparty, po raz pierwszy w Polsce, najprawdziwsza legenda muzyki elektronicznej – Hellfish! Jego świat to hardcore, breakbeat i ciężkie brzmienia. A że Hellfish nie zapomina o poszukiwaniach i eksperymentach na 22 września szykuje dla nas nietuzinkowy i nieprzewidywalny live act.

Szczegóły i bilety dostępne są pod adresem bit.ly/MDF18Hellfish.

Podczas pięciu dni festiwalowych wszystko, co związane z designem, stanie się jednym artystycznym przekazem. Koncerty, warsztaty, spotkania, wystawy, gra dźwiękiem, światłem, animacje i mapping jako spójna całość złożą się na Festiwal, jakiego jeszcze nie było. 19-23 września - MUSIC.DESIGN.FORM Festival w Filharmonii w Szczecinie. Nie może Was tam zabraknąć!

Pełny program festiwalu dostępny jest na stronie MDF.filharmonia.szczecin.pl.

Bilety na płatne wydarzenia dostępne na
mdf.filharmonia.szczecin.pl,
filharmonia.szczecin.pl,
bilety24.pl,
a także w kasach stacjonarnych Filharmonii w Szczecinie (również przed rozpoczęciem wydarzeń).
VIDEOS AND PHOTOS
July 2020
05JULsn, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku