SOUNDLAB

Ogólnopolska akcja i bilety w specjalnych cenach

AKTUELLES | 27-02-2020
W ramach akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” zapraszamy do Filharmonii w sobotę 21 marca o godzinie 20:00 na kolejną odsłonę cyklu SoundLab. Usłyszymy berliński duet Jac and Jerry oraz młodych muzyków naszej orkiestry. Pula biletów w specjalnej cenie 10/15 zł na koncert jest już w sprzedaży w kasie Filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl.

Klasyka z elektroniką

Tym razem przestrzeń filharmonicznego holu wypełni połączenie muzyki klasycznej z brzmieniem elektronicznym. Młodzi muzycy orkiestry zagrają awangardowy program współczesnych kompozytorów i wejdą w dialog dźwiękowy generowany elektronicznie przez berliński duet Jac and Jerry.

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Akcja „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i kulturalnej i zachęcanie Polaków do korzystania z atrakcji i usług na terenie całego kraju, również poza głównymi okresami urlopowymi.

Włączając się w nią w tym roku Filharmonia przygotowała specjalną ofertę na marcowy koncert z cyklu SoundLab - Lab 6: Chamber techno parade. W ramach akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” przygotowaliśmy na ten koncert pulę biletów w specjalnej cenie 10/15 zł. Są one już w sprzedaży w kasie Filharmonii oraz na filharmonia.szczecin.pl.

Więcej o samej akcji na polskazobaczwiecej.pl.

März 2021
04MÄRDo, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MÄRFr, 19:00