BRILLANTE 2018/2019

Szczecińska Izba Adwokacka wspiera świat kultury

AKTUELLES | 24-06-2019
Za nami drugi już sezon artystyczny wypełniony owocną współpracą ze Szczecińską Izbą Adwokacką. O tym, że "każdy ma prawo do kultury" mogli w szczególności przekonać się uczestnicy koncertów z cyklu Brillante. Dzięki naszemu Partnerowi osoby, które na co dzień mają utrudniony dostęp do kultury mogły uczestniczyć w wyjątkowych koncertach tego cyklu.
Miniony sezon artystyczny 2018/2019 to już drugi rok udanej współpracy Filharmonii w Szczecinie i Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Za nami aż osiem koncertów z cyklu Brillante, których Partnerem była Szczecińska Izba Adwokacka, podczas których mogli Państwo usłyszeć m. in. Monikę Borzym, Stanisława Soykę, Annę Jurksztowicz, czy wspaniałych szczecińskich wokalistów wykonujących piosenki z kabaretu starszych panów. Każde z tych wydarzeń, jak również uroczyste zakończenie sezonu 14 czerwca, było niezapomnianym przeżyciem i doświadczeniem muzycznym.

Partnerstwo Szczecińskiej Izby Adwokackiej zaowocowało także obecnością na koncertach osób, które na co dzień mają utrudniony dostęp do kultury. Izba ufundowała bilety na wydarzenia podopiecznym instytucji i fundacji działających na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wszak zgodnie z hasłem przewodnim naszych wspólnych działań - "Każdy ma prawo do kultury".

Dziękujemy w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu melomanów i osób, które być może po raz pierwszy mogły gościć w Filharmonii dzięki wsparciu finansowemu Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Cieszymy się, że już drugi sezon jesteście z nami i wspieracie świat kultury.
Juli 2020
05JULSo, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05JULSo, 19:00