Spraw bliskim prezent z Filharmonii

NEWS | 13-12-2018
Szukasz pomysłu na niebanalny upominek świąteczny? Na świąteczne zakupy zapraszamy do Filharmonii. Dla dużych i małych, dla dzieci i dorosłych, dla stałych melomanów i dla tych, którzy chcieliby Filharmonię poznać. Idealne na święta (choć nie tylko) prezenty z Filharmonii, które kupić można także w zaprzyjaźnionych punktach w mieście.

Święta to magiczny czas, w którym każdy z nas chciałby czuć się wyjątkowo i wyjątkowymi upominkami obdarowywać swoich bliskich. Po muzyczne prezenty, które pozostawią trwałe wspomnienia i pozytywne emocje zapraszamy do Filharmonii w Szczecinie. A dla tych, dla których bilet na koncert to za mało, a muzykę i "kawałek Filharmonii" chcieliby zabrać do domu, mamy wyjątkowe produkty i wydawnictwa.

Aby ułatwić wybór spośród wielu pomysłów, przygotowaliśmy świąteczne pakiety w atrakcyjnych cenach.

KWARTET #1

Zestaw zawiera: Książkę „Z historii muzyki dla wszystkich wierszyki” autorstwa Grzegorza Wasowskiego, dzieki której możemy odbyć podróż od czasów prehistorycznych aż do współczesności i poznać konkretnych kompozytorów oraz ich twórczość. Do tego, dla starszych i młodszych, karty memo i kolorowanka z bohaterami książki „Z historii muzyki dla wszystkich wierszyki”. W zestawie znajduje się także audiobook "Góra-dół - być jak Karłowicz", czyli słuchowisko stworzone na podstawie unikatowej produkcji teatralnej Filharmonii w Szczecinie, w której sylwetkę Mieczysława Karłowicza przybliżają główni bohaterowie - emocje towarzyszące kompozytorowi.
Cena świątecznego zestawu: 81 zł

TRIO #1

Zestaw zawiera: "Klubowy Paprykarz i Oranżada" czyli dwie płyty CD z zapisem koncertów o tym samym tytule, podczas których polskie utworów i piosenek powstałe w latach 60. i 70., a wykonane przez najgorętsze nazwiska współczesnej polskiej sceny muzycznej. Do tego, do wyboru, damskie lub męskie "filharmoniczne" skarpety.
Cena świątecznego zestawu: 60 zł

DUET #1

Zestaw zawiera: płytę CD "I żyli długo i w Szczecinie" w całości poświęconą Szczecinowi i jego najbardziej charakterydtycznym miejscom, na której piosenki wykonują młodzi wokaliści z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie. W zestawie znajdzie się także komplemantarny śpiewnik z tekstami piosenek z płyty "I żyli długo i w Szczecinie", zapisami nutowymi oraz płytę z linią melodyczną. Całość opatrzona jest ciekawostkami o Szczecinie, które prezentuje przewodnik miejski Przemek Głowa.
Cena świątecznego zestawu: 45 zł

DUET #2

Zestaw zawiera:grę planszową "Filharmonia", dzięki której każdy może przenieść się w zaczarowany świat muzyki, kolekcjonować instrumenty, utwory i muzyków i zorganizować... koncert. W zestawie znajduje się także audiobook "Góra-dół - być jak Karłowicz", czyli słuchowisko stworzone na podstawie unikatowej produkcji teatralnej Filharmonii w Szczecinie, w której sylwetkę Mieczysława Karłowicza przybliżają główni bohaterowie - emocje towarzyszące kompozytorowi.
Cena świątecznego zestawu: 105 zł

DUET #3

Zestaw zawiera: najnowsze wydawnictwo płytowe Filharmonii w Szczecinie, "Mieczysław Karłowicz - Odrodzenie", czyli wspólne dzieło Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie oraz Dyrektora Artystycznego, maestro Rune Bergmanna. Na płycie usłyszeć można Symfonię e-moll „Odrodzenie” op. 7 Mieczysława Karłowicza. Zestaw zawiera także stalowy długopis Parker Urban Classic z wygrawerowanym logotypem Filharmonii z kolorze złotym.
Cena świątecznego zestawu: 101 zł

Świąteczne zestawy można nabyć w kasie i sklepie Filharmonii - zarówno tym stacjonarnym, jak i internetowym. Dla tych, którym z różnych względów do Filharmonii chwilowo nie po drodze mamy wspaniałą wiadomość: zestawy świąteczne, a także pojedyncze produkty Filharmonii (m.in. świetnie sprzedająca się książeczka autorstwa Doroty Gellner "W Filharmonii koncert będzie" czy gra planszowa) są także dostępne w punktach partnerskich takich jak: księgarnia "między wierszami" przy Jasnych Błoniach (ul. Moniuszki 6), księgarnia "FiKa" (al. Papieża Jana Pawła II 8), księgarnia "Kubryk Literacki" w Starej Rzeźni na Łasztowni (ul. Wendy 6), w CIKiT na Zamku Książat Pomorskich (ul. Korsarzy 34), a także w Outlet Parku na stoisku Home by Wolff (ul. Stuga 42).

Zapraszamy do zakupu i życzymy bogatych w dźwięki świąt!
VIDEOS AND PHOTOS
July 2020
05JULsn, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku