SOUNDLAB 2015/2016

Foley Room - niecodzienna sesja nagraniowa

AKTUELLES | 22-10-2015
Filharmonia w Szczecinie zaprasza miłośników dźwięków na zupełnie wyjątkowe wydarzenie – Foley Room. W słynącej z doskonałej akustyki sali kameralnej Filharmonii odbędzie się sesja nagraniowa brzmień, jakie wygenerują uczestnicy wydarzenia.
Docelowo z zarejestrowanych dźwięków powstanie bezpłatna i powszechnie dostępna biblioteka.

Na tę niecodzienną sesję zapraszamy wszystkich, którzy pasjonują się dźwiękiem, jego rejestrowaniem, field-recordingiem i samplingiem. Do jednej z lepiej brzmiących sal akustycznych w Europie, będącej jednocześnie studiem nagraniowym, można przynieść dowolne przedmioty codziennego użytku. Za ich pomocą generowane i nagrywane będą pojedyncze dźwięki.

Sesja nagraniowa jest częścią realizowanego przez Filharmonię nowego cyklu SoundLab. Filharmoniczne Laboratorium Muzyki Elektronicznej, oprócz koncertów muzyki elektronicznej i eksperymentalnej, zakłada także sesje nagraniowe z twórczym udziałem laborantów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapoznać się regulaminem rekrutacji i uczestnictwa oraz wypełnić formularz rekrutacyjny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liczba osób biorących aktywny udział w sesji nagraniowej to 20 osób. Zapraszamy także osoby pragnące obserwować to niecodziennie wydarzenie.
März 2021
04MÄRDo, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MÄRFr, 19:00