#Ktotyjesteś - ostatnie dni zgłaszania filmów

AKTUELLES | 31-10-2018
Już tylko do niedzieli 4 listopada można zgłaszać swoje filmy w konkursie Kto Ty jesteś. Dwa najlepsze otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5 tysięcy złotych każda. Dla profesjonalistów i amatorów, pasjonatów filmowych, youtuberów i wszystkich, którzy mają otwartą głowę!

JIMEKk zaprasza do udziału w konkursie Kto Ty Jesteś.

Wszystkich pasjonatów i twórców filmowych i youtubowych zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą etiudę filmową. Zasady są proste - wystarczy w filmiku nie dłuższym niż 90 sekund przedstawić nam swoją interpretację słów KTO TY JESTEŚ, wrzucić na swój kanał YouTube z hashtagiem #Ktotyjestes i zgłosić swoją pracę na ktotyjesteś.filharmonia.szczecin.pl. W ramach konkursu zostaną wyłonieni dwaj laureaci – każdy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości aż 5 tysięcy złotych!

Kaliber 44 zaprasza do udziału w konkursie Kto Ty Jesteś.

Nie stawiamy ograniczeń wiekowych. Chcemy aby w konkursie wzięło udział jak najwięcej odmiennych prac i różnych interpretacji.

Prace konkursowe można zgłaszać do niedzieli 4 listopada 2018 r.

Miuosh zaprasza do udziału w konkursie Kto Ty Jesteś.

Finał, prezentacja zwycięskich etiud i rozdanie nagród odbędzie się w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie już 10 listopada 2018 r. Wyłonieni zostaną dwaj laureaci – jednego z nich wybierze jury, drugi natomiast zostanie wybrany w drodze głosowania publiczności na platformie YouTube. Zwycięzca każdego z głosowań otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości aż 5 tysięcy złotych!

Wini zaprasza do udziału w konkursie Kto Ty Jesteś.

Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert hip hopowy grupy Rasmentalism.

Rasmentalism to duet, który tworzą wokalista Ras oraz producent Ment XXL. Działają wspólnie od ponad dekady i w tym czasie stworzyli siedem albumów oraz przemierzyli kraj grając setki koncertów w wielu polskich miastach i na największych festiwalach, takich jak Open'er, Miejskie Granie, Up To Date, Kraków Live Festival. Aktualnie promują swój najnowszy album "Tango”, który już od premiery pierwszych singli cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy i krytyków.

Do tej pory w ramach zespołu, jak i poza nim - Ras pisząc teksty i udzielając gościnnie wokalu, Ment tworząc duet Flirtini - współpracowali z najważniejszymi polskimi artystami. Wśród nich są m.in.: Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Natalia Nykiel, Otsochodzi, Kamp!, xxanaxx, Piotr Zioła, Sokół, Mrozu i wielu innych.

Wystarczy własny kanał na Youtube i dobry pomysł!
Szczegóły na ktotyjestes.filharmonia.szczecin.pl.

Konkurs "Kto Ty jesteś" odbywa się w ramach projektu „Jesteśmy w domu” sfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021.
Mai 2021
01MAISa, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Polnische Musik Kostenlose Online-Premiere
02MAISo, 19:00